top of page
IOS_6363

ABOUT US

Shanti People – музичний проект, що об’єднує в собі колорит як східної, так і західної культури, вокальні експерименти вокалістки Уми і нову креативну подачу Ведичної традиції в сучасній електронній музиці.

 

Shanti People відвідали з концертами Європу, Індію і Україну, брали участь в музичних фестивалях OzoraSummer Never Ends ГогольFestКвамманга, Veda Life, Inne Brzmienia,  Radhadesh Summer Holi Festival, Hedonism, Xperience Festival і багатьох інших.

 

Мантри Shanti People  ротуються на британському Amazing Radio , австралійському Ancient Vedic Radio та радіошоу Арміна ван Бюрена - A State of Trance.

Відмінною рисою виступів гурту є близька взаємодія з аудиторією, коли кожен стає частиною концерту.

Shanti People - cміливе поєднання стародавніх Ведичних текстів та сучасних електронних ритмів.
 

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики.

 

Для створення нових треків учасники проекту надихаються подорожами до Індії, до витоків Ведичної музичної культури, в якій музика розуміється в першу чергу як святий звук і практикується як медитація на звук як на вищу реальність, що проявляється тут і зараз.

 

Ума, вокалістка проекту: «Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення. А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами.».

 

Люди повинні співати та танцювати на концерті,

 після нього – йти з відчуттям щастя та спокою на серці.

Саме заради такої магії наш проект і існує.

sound, VJ

vocal

bass, FX

CONTACT US

Thanks! Message sent.

For the booking:

For the fan mails:

For the business inquiries:

bottom of page